iOS Teknoloji

Apple, AirPods’un Bulunduğu Özel Bir Video Yayınladı

Apple, ABD’de bugün şükran günü olması şerefine iPhone X ve AirPods ağırlıklı bir video paylaştı.

ABD’de bugün bayram var. İzlediğiniz yabancı ve filmlerde sıkça gördüğünüzü düşündüğüm “Şükran Günü” diye tabir edilen bayram, her yıl Kasım ayının 4. perşembesinde kutlanıyor. süreçte Black Friday indirimleri sayesinde “ nevi” şükran gününün tadı çıkartılıyor.

Pek çok firmanın indirimleriyle ortak olduğu Şükran günü, hasata ve geçmiş yılın nimetlerine kutsanan ulusal bir bayramdır. Dünyanın en büyük şirketi Apple da bu günü unutmamış. iPhone X ve AirPods’un yer aldığı bir video yayınlayan Apple, “Holiday  Sway – Apple” video başlığı altında, kulaklarında AirPods olan bir çiftin dans etmesine odaklanıyor. Demre Escort

ÖZGÜRLÜK VE HİS ODAKLI

Daha önce yine Apple tarafından kullanılan Sam Smith’in “Palace” şarkısıyla birlikte dans eden ikili, noelin yaklaştığı bir dönemde karın altında dans ediyorlar. Apple, bu video ile AirPods’un özgürlüğüne ve size verdiği hisse odaklanıyor.

9334290795137433

Bu videoyu Sam Smith de kişisel Twitter hesabından paylaştı. Smith, “Gerçek aşk asla zaman kaybı değildir. @Apple’ın tatil duyurusunu seslendirmek için “Palace”i seçmesi benim için onurdur” dedi.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap