Mobil

Asus Zenfone 4 Serisi Ne Zaman Duyurulacak?

Akıllı telefon pazarında hedeflerini iki katına çıkaran Asus’un, satış hedeflerini gerçekleştirebilmesi için yeni Zenfone 4 serisi oldukça önemli. Peki, Zenfone 4 ne zaman duyurulacak?

Asus, CES 2017 fuarında duyurusunu gerçekleştirdiği Zenfone 3 Zoom ve modelleri ile, bu yıl akıllı telefon pazarına oldukça hızlı bir giriş yaptı.

Asus CEO’su Jerry Shen‘in, şirket olarak akıllı telefon pazarında bu yıl hedeflerini iki katına çıkardıklarını açıkladığını, geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk.

CES 2017’de tanıttığı telefonlarını zaman kaybetmeden ülkemizde ve dünya genelinde satışa sunmak için lansman tarihlerini belirleyen Asus’un, merakla beklenilen Zenfone 4 için çalışmaları hızlandırdığı ortaya çıktı.

serisini MWC 2017 etkinliğinde duyurabilir

Bu yıl 40 milyon seviyesinde bir akıllı telefon satışı isteyen Asus’un, normal şartlarda ikinci çeyrekte tanıtımını gerçekleştireceği Zenfone 4 ailesini, hedeflediği satış elde etmek için daha önce duyurmaya karar verdiği ortaya çıktı.

Asus’a yakın kaynakların paylaştığı bilgilere göre, şirket yeni Zenfone 4 serisinin lansmanını Mayıs ayında gerçekleştirerek, CES 2017’de olduğu yeni akıllı telefonlarını hızlı bir şekilde kullanıcılar ile buluşturmayı planlıyor.

Maalesef, Zenfone 4 serisi akıllı telefonların teknik özellikleri ve konusunda henüz ortaya çıkan bir bulunmuyor.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap