Android Mobil

CM Security Android Virüs Temizleme ve Hatalarına Çözüm Oluyor

CM Security, Anroid telefon ve tablet kullanıcılarının cihazlarında bulundurmaları gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Android cihaz kullanıcıları son günlerde yaşanan virüs bulaşması ve güncellemeler sonrası oluşan güvenlik açıkları nedeniyle sıkıntılı günler yaşıyor…

CM Security – FREE Antivirus, bu sorunları kökten çözmenize yarıyor.

Cihazlarınızdaki virüsleri temizlerken, uygulamave güncellemelerdeki açıklarıda tespit ediyor.

Ücretsiz virüs koruması sunan bir antivirüs uygulaması CM Security, cihazınızı olası güvenlik tehditlerine karşı korumak ve bakımını yapmak için birçok kullanışlı aracı bir araya getiriyor. Uygulamanın virüs koruma teknolojisi hem bulut tabanlı hem de yerel güvenlik veri tabanına dayanıyor. CM Security – FREE Antivirus ile virüs, truva atı, güvenlik , yazılımları, casus yazılımlar farklı güvenlik tehditlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

CM Security – FREE Antivirus sunduğu gerçek zamanlı koruma özelliği ile uygulama yükelmelerini, güncellemelerini, web sitelerini ve dosya sistemlerini otomatik olarak taramakta ve güvenlik açığı tespit edildiğinde size uyarılar vermektedir. Bu sayede sisteminize otomatik olarak çalışan bir güvenlik kalkanı eklenmektedir.

CM Security – FREE Antivirus ile gereksiz dosya temizleme işlemini gerçekleştirebilir ve sisteminizi yavaşlatan çöp dosyalardan kurtulabilirsiniz. CM Security – FREE Antivirus Android cihazınıza bağladığınız hafıza kartlarını da tarayabilmekte, farklı hafıza kartları kullanıyorsanız size güvenlik çözümü sunmaktadır.

CM Security – FREE Antivirus’ün en kullanışlı özelliklerinden arama engelleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde istenmeyen telefon aramalarını engelleyebilir ve rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.

desteğine sahip olan uygulama zamanlanmış tarama seçeneği de sunuyor ve dilediğiniz zaman sisteminizi otomatik olarak tarıyor.

CM Security indir

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap