Mobil

iPhone 8’in Fiyatı Cepleri Fena Yakacak

Apple’ın bu yıl tanıtması planlanan en yeni telefonu iPhone 8’in fiyatının 1000 dolardan aşağı olmayacağı konuşuluyor…

Türkiye’de fiyatı 500 TL’ye kadar çıkan iPhone 7 Plus’lar düşünüldüğünde cihazın Türkiye fiyatı cepleri da fazla yakacak gibi.

Fast Company’nin hazırladığı bir rapora iPhone 8 bugüne dek görülmüş en pahalı iPhone modeli olabilir. Zira raporda cihazın ABD fiyatının 00 dolardan fazla olabileceği belirtiliyor.

Raporda ayrıca cihazın 3D algılama Teknolojisi birlikte satışa sunulacağı ve cihazın beklenenden daha erken piyasaya sürülmesinin imkanı olmadığı bilgisi de yer alıyor.

iPhone’un 10. yıldönümü nedeniyle bugüne dek görülmüş en ve en pahalı iPhone ile piyasayı sallamayı planladığı düşünülen Apple’ın gerçekten de böyle bir fiyat etiketi belirleyip belirlemeyeceği ise merak konusu oldu denebilir.

Çünkü piyasada bulunan en pahalı iPhone şu anda (ABD fiyatlarından bahsediyoruz tabii.) 949 ’lık fiyat etiketine sahip. Bu da iPhone 7 Plus modeli ve oldukça büyük bir saklama kapasitesi ile birlikte satılıyor.

shiftdelete.net’in haberine göre Fast Company’nin raporu ayrıca iPhone 8 ile birlikte iPhone 7s’in de tanıtılacağını ve 4.7 ile 5.5 inç’lik iki modelinin olacağını da vurguluyor. İddialara göre iPhone 7s’in yan tarafında bulunan fiziksel tuşlar da dokunmatik bir alana dönüşecek.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap