iOS Mobil

iPhone X, 17 Kasım Tarihinde Turkcell’de Ön Sipariş Sürecine Başlıyor

Uzun zamandır merakla beklenen ve 3 Kasım tarihinde 55 ülkede satışa çıkan iPhone X modelinin 24 Kasım tarihinde ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

Uzun zamandır merakla beklenen ve 3 Kasım tarihinde 55 ülkede satışa çıkan iPhone X modelinin 24 Kasım tarihinde ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Bugün iPhone X‘in ön süreci ile ilgili bir görsel paylaşan Turkcell, iPhone X modeli için 17 Kasım tarihinde ön sipariş sürecine başlayacağını duyurdu.

Çerçevesiz ekran tasarımının yanı sıra Apple‘ın yeni güvenlik seçeneği Face ID, özel bir zil sesi, kablosuz şarj ve çift ana gibi özellikler de sahip olan iPhone X, geçtiğimiz satışa çıktığı pek çok ülkede uzun kuyruklar oluşmasına neden oluştu. Oldukça bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkan iPhone X modeli, 64 ve 256 GB dahili depolama seçeneklerine sahip.

64 GB için 6 bin 99, 256 GB için ise 6 bin 899 TL

ABD’de 64 GB’lık modeli için 999, 256 GB dahili depolamaya sahip modeli için ise 1,149 dolar fiyat etiketine sahip olan iPhone X, ülkemizde 64 GB için 6 bin 99, 256 GB için ise 6 bin 899 fiyat etiketine sahip. iPhone’un 10. yılına özel olarak üretilmesi ve tasarım anlamında diğer iPhone modellerine oranla oldukça farklı olması nedeniyle dikkatleri çeken iPhone X’in ülkemizde uzun kuyruklara neden olup olmayacağını ise zaman gösterecek.

Son olarak 17 Kasım tarihinde ön sipariş sürecine başlayacak olan Turkcell’in iPhone X modellerinin fiyatları ve gönderimlerine başlanacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadığını da ekleyelim.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap