İnternet

İşte YouTube’un Yeni Video Paylaşım Özelliği

YouTube, yeni video paylaşım özelliğini test . Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar kendi aralarında, grup kurup daha eğlenceli dakikalar geçirebilecekler.

Dünyanın en popüler video paylaşım sitesi olan YouTube, kullanıcıların karşısına yeni özellikler ile çıkmaya devam ediyor. YouTube, bugün yeni video paylaşım özelliğini Kanada test etmeye başladı.

YouTube, kullanıcıların  arkadaşları veya aileleriyle sohbet etmelerine olanak sağlayacak bu yeni özelliğini resmi olarak test etmeye başladı.

YouTube, yeni özelliğini test etmeye başladı

Yeni video paylaşım özelliğiyle, hazırladığınız veya izlediğiniz bir videoyu  ailenize veya arkadaşlarınıza rahatlıkla iletebileceksiniz.

Yeni özellikle birlikte, YouTube kullanıcıları aileleri veya arkadaşlarıyla uygulama içinde özel bir grup kurabilecekler.

Daha sonra izlediğiniz veya beğendiğiniz videoyu paylaşmak istediğiniz zaman paylaş seçeneği ile bu gruptaki kişilere veya arkadaşlarınıza hızlı bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Google, yeni paylaşım özelliğinin testi için Kanada‘yı seçmesinin nedeni ise, diğer ülkelerdeki kullanıcılardan yüzde 15 daha içerik paylaşmalarından dolayı tercih edildiğini belirtti.

Yeni özelliğin test edildikten kısa bir süre sonra bütün dünyadaki ve iOS kullanıcıları için yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap