Mobil

LG V10 Telefonu İncelemesi

En dayanıklı Kasa ve Yeni tasarım

Akıllı telefonlar arasında öne çıkan LG V10. Yıllar boyu en Sağlam ve dayanıklı saatlerin yapısında çelik ile süslenmiş yapı ile karşımıza çıkıyor, göz alıcı görünümü çarpıçı tasarımı plana çıkıyor, düşmelere karşı oldukça dayanıklı olduğunu kanıtlayan LG V10 Modeli kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. IPS Quantum Teknolojisi ile neredeyse gerçeğe yakın bir görüntü veren ve bir Profesyonel edası ile muhteşem kareler yakalayan baş yapıt haline gelmiş . LG V10 görsellik ve kullanıcı dostu görüntü yakalama teknolojisine sahip bir yapı ile kendisine hayran bırakmayı başarmış gibi duruyor.

İki farklı mod ile karşılıyor

ekran kaplıyken ve  Saat, tarih , Wifi , ayarlarınız Not defteriniz gibi elinizin altında bulunması gereken gereçler ekranınıza  yansır.  ekranı kaydırarak  2. ekran modun’da  kısa yollarınızı kullana bilir, dilerseniz An ekrana geçerek istediğiniz işlemi yapa bilirsiniz oldukça ergonomik ve akıcı bir  tasarımı bulunan LG V10 Gündelik işlerinizde kişisel asistanınız ola bilir.

Profesyonel için Çift Ön Kamera

Çift kamerası bulunan modelimiz oldukça keskin noktaları 120° derecelik bir açı ile  en ince ayrıntısına kadar kontrol etmenizi ve en güzel anlarınızı yakalamak için yardımcı oluyor 80° derecelik açıya kadar düşe bilen çekim yapısı ile herkesten bir tık üstte olacak gibi duruyorsunuz.

Hareket Halinde Sınırsız  çekimin tadına varın

Malum Diğer modellerin çoğunda hareket halinde çekim yaparken görüntüde kayma bulanık oynatma gibi sorunlarla karşı karşıya kalama ihtimalimiz oldukça yüksek. Fakat LG V10 için bu  durum söz konusu degil. Derinlik ve kesintisiz  hareket kaydı bulanıklaştırmadan oynata bilme  , Hareket halinde profesyonel bir çekim sunan model bizleri gerçekten mest etti ios kamera yapısı ile oldukça beğeni kazanacağı aşikar.

Sinema filminizi çekmeye hazır olun

Son zamanların sosyal paylaşım sitelerinde herkesin neredeyse bir sine filmi edası ile yaptığı paylaşımlar ön plana çıkmakta. Siz de bu kervana en ön sıradan katılarak yerinizi ala bilirsiniz. Size LG V10 ile  çekiminizi yapma fırsatı sunuyoruz , Sahneleri değiştirip Fotoğraflarınıza Keskinlik , Renk , Doygunluk vere bilir Kendi sahnenizi oluştura bilirsiniz.

İleri Ses Kayıt

LG V10 ileri seviye ses kayıt sistemine sahiptir, kontrollü yönlendirme özelliğine sahip 3 mikrofona sahiptir. Rüzgar gürültü filtresi çıtırtılı ince sesleri yakalamanıza yardımcı olur, ses seviyesini izleyip kontrol etmenizi sağlayarak video kaydınızı zenginleştirir.

Sosyal medya paylaşımı

Fotoğraf Menüsünde çektiğiniz video ve resimleri hızlıca paylaşıma açan bir buton koymayı da ihmal etmeyen şirket bu haraketi ile  sizi sosyal medyada yine  öne taşıyacak ve tüm arkadaşlarınızdan çok daha hızlı olacak gibisiniz.

Yaklaşık 15 saniye gibi bir sürede Slayt oluşturun

Sizin yapmanız gereken tek şey Slayt görüntülerini seçmek ve gerisini V10’a Bırakmak,Size sahneleri birleştirmek kenarlık’ları  düzeltmek ve  doygunluğu arttırarak mükemmel bir video sahnesi oluşturarak sunumunu yapacaktır.

Video birleştirme Modu

Yaklaşık 3 saniyelik video klip leri bir araya getirerek size  1  dakikalık  videolar verebilme özelliğine sahip güzel bir özellik ile de süslenmiş.

32bIt HI-FI DAC

HI-FI İle  en gerçekçi ve  en doğal müzik , deneyiminizi sizler için sunan bir baş yapıt  upsampling teknolojisi ile  bozuk müzik dosyalarınızı yeniden düzenleye bilir  eskisinden çok daha net bir  kalite elde  ede bilirsiniz gecenin en sessiz anlarınızda yine yanınızda  LG V10 olacağı o mükemmel sesi ile sizi kendinizden alacağı ortada.

Parmakizi okuyucusu

Parmak izi olayında Sadece  tuş kilidi değil , önemli dosylarınızıda  korumanıza yardımcı olacak gibi duruyor. Siz istemeden kimse , hiç bir dosyanıza  erişemez parmak izi koruyucunuz’u dosylarınıza’da ataya bilir keyfini çıkarta bilirsiniz.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap