İnternet

Microsoft’un Kendi İnternet Tarayıcısı Edge Kullanıcılarını Mutlu Edecek Yeniliklere Kavuşuyor

Windows ile birlikte yüklü olarak gelen Microsoft’un kendi internet tarayıcısı Edge, kullanıcılarını mutlu edecek yeniliklere kavuşuyor.

Microsoft Edge’e Gelecek Özellikler Ortaya Çıktı

Windows ile birlikte yüklü olarak Microsoft’un kendi internet tarayıcısı Edge, kullanıcılarını mutlu edecek yeniliklere .

Windows’u bilgisayarımıza kurduğumuzda yüklü gelen Internet Explorer, Windows işletim sistemiyle beraber yerini yeni internet tarayıcısı Microsoft Edge’e bırakmıştı. Internet Explorer’a oldukça modern olan Edge, çok yakın yepyeni özelliklerle kullanıcılarına daha da keyifli bir kullanım deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Yenilenen Edge, için eklenti desteğine kavuşacak. Bu sayede Google Chrome’un mağazasında bulunan herhangi bir eklentiyi indirip, Microsoft Edge internet tarayıcısı için de kullanabileceksiniz. macOS işletim sistemiyle de uyumluluk kazanan Edge, aynı zamanda karanlık moda da çok ama çok yakında kavuşacak.

Tarayıcının kendisine karanlık mod gelmesi gözlerin yorulmasını azaltırken, gereksiz dikkat dağınıklığının oluşmasının da önüne geçiyor. Kullanıcılarından gelen dönütleri incelediği ve buna yönelik olarak çalışmalarını sürdürdüğü anlaşılan Microsoft, fazlasıyla olumlu yorumlarla karşılanacak gibi duruyor.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap