İnternet

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir?

Bu haberimizde size, bazı zamanlar çok güzel bir özellikken bazı zamanlar tam bir baş belası olan Netflix geçmişindeki ögeleri nasıl sileceğinizden bahsedeceğiz.

, önceden izlediğiniz film ve dizileri takip ederek, yeni bir yapım izleyeceğinizde size tavsiyelerde bulunuyor. Ya da 2 hafta önce izlediğiniz bir diziyi tekrardan size hatırlatabiliyor. Diğer taraftan da kız arkadaşınızla romantik bir akşam yemeği yedikten sonra ’te güzel bir dizi izleyecekken, size çok eskiden izlediğiniz bir çizgi filmi “ Tekrar izlemek ister misiniz? ” şeklinde bir uyarıyla karşınıza çıkartabiliyor. Tüm bu olumsuzluklardan kurtulmanız için gelin izleme geçmişi nasıl siliniyormuş, birlikte bakalım.

Mayıs Ayında Netflix'e Gelecek Diziler ve Filmler

Bir şeyi silmek gerçekten çok basit. Netflix'in web sitesindeki “Etkinliğim” sayfasına gidin ve daha sonra, aramada görünen tercihlerin yanında X işaretine tıklayın.

Bu işaretleme ile izleme etklinliğinden seçtiğiniz ögeyi tüm cihazlardan 24 saat içinde kaldırabileceksiniz. Bir dizide bir bölüm seçtiyseniz, Netflix tüm seriyi yalnızca bir tıklamayla bellekten tümüyle silme seçeneği sunacaktır.

Artık izleme geçmişinizi sildiğinize göre gönül rahatlığıyla kız arkadaşınızla dizi izleyebilir, arkadaşlarınızla evde film gecesi düzenleyebilirsiniz.

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap