İnternet

Netflix, Kullanıcı Yorumlarını Tamamen Kaldırıyor

Netflix, kullanıcıların artık kullanmadıklarını düşündüğü yorum ve değerlendirme sistemini kaldıracağını duyurdu. Bakalım izleyiciler artık yorum yapmak istediğinde ne tarz bir yola başvuracaklar.

, 30 Temmuz’dan itibaren kullanıcıların izledikleri film veya TV şovlarına yorum yapamayacaklarını duyurdu. Bunu takiben, Ağustos ayından itibaren kullanıcıların halihazırda yayınladıkları yorumların artık tümüyle platformdan kaldırılacağını söyleyelim. Ayrıca kullanıcılara 2017 yılında sunulan değerlendirme sistemi de kaldırılacak.

Netflix'in 10 Yıl İçerisinde ABD'de 90 Milyon Aboneye Ulaşması Bekleniyor

Netflix, kullanıcı yorumlarının kapatılacağını e-mail yolu ile kullanıcılarına göndermeye başladı. Yapılan açıklamada değerlendirme sisteminin eskisi kadar kullanılmadığı, hem yorum hem de değerlendirme sisteminin 30 Temmuz’dan itibaren kaldırılacağı açıklandı. Geçtiğimiz yıl Netflix, beş yıldızlı değerlendirme sistemini kaldırarak daha kullanışlı olacağını düşündüğü başparmak değerlendirme sistemini yayınlamıştı. Bu sistemin daha aktif kullanılacağını düşündüklerini fakat bu konuda iyi bir ilerleme görülmediği söylendi. Kaldırılan iki sistem yerine farklı bir sistemin gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak yorum ve değerlendirme yapmak isteyen kullanıcıların ne yapacağı konusunda da bir açıklama yapılmıyor.

Temmuz Ayında Netflix'te Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Film

1997 yılından bu yana hizmet veren Netflix, şimdiki halini 2000 yılında aldı ve ilk defa 2002 yılında kullanıcılara sunuldu. 2007 yılında kullanıcılar kişisel bilgisayarlarında bu platformu kullanmaya başladılar. 2009 yılında internet bağlantısı bulunan televizyon ve cihazlarla kullanılabilir hale gelen Netflix, en aktif kullanılan yayın hizmetleri arasında.

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap