İnternet

Outlook Bundan Böyle Üçüncü Parti Uygulamaları Destekliyor

Bizi uygulamaları bilgisayarlarda kullanmaya iten şey, bulut veya dosyalara erişmenin, fotoğraf eklemenin, bağlantı paylaşmanın vs. mobil cihazlara göre daha esnek olması…

Telefonlarımızda bu saydığım işlemleri gerçekleştirebileceğimiz çoklu görev anlayışı tam olarak yerleşmedi. Ancak bu noktada iyi bir haber vermenin zamanı geldi: , hayatımızı biraz kolay hale getirmek için Outlook17;a üçüncü parti uygulama desteği ekledi.

Microsoft, iOS için Outlook yönelik yaptığı güncellemede, üçüncü parti uygulamaları destekleyeceğini açıkladı. kagithane arac kiralama Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz , bu yeni özelliğe “Eklentiler” adı veriliyor temelde kullanıcıların Outlook’un kendisi içindeki üçüncü parti uygulamalara erişebilecekleri anlamına .

Microsoft’un konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün başlatılan eklentiler özelliği ile proje yönetimi ve daha pek çok şeyi gelen kutunuza getiriyor. kagithane klima servisi Bugünden itibaren, Dynamics 36, Nimble, Evernote, Smartsheet ve GIPHY gibi eklentiler iOS için Outlook uygulamasında kullanılabilir” denildi.

Haber içerisinde ifade ettim ama tekrar yinelemekte fayda var, bu özellik şimdilik iOS platformuna getirildi. kagithane evden eve nakliyat Ancak Microsoft, yakında Android sürümüne de bu özelliği getirme planı olduğunu ifade .

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap