Mobil

Samsung Galaxy S8 Ekranı Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Samsung17;un merakla beklenen amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Galaxy S8’a ait olduğu iddia edilen iki yeni panel sızdırıldı.

Akıllı telefon sektörü günlerde, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve beraberinde duyurulması beklenilen Galaxy S8 Plus modeline odaklanmış durumda.

29 Mart tarihinde yani MWC 2017 etkinliğinden bir süre sonra duyurulması beklenilen Galaxy S8 hakkında, her geçen yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8’in çalışan prototipinin sızdırılması, tüm tasarımsal detayları ortaya çıkarmıştı.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kavisli bir ile gelecek

Twitter aracılığıyla sızdırılan bir görselde ise, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine ait olduğu iddia edilen iki farklı ekran camı yer alıyor.

17-01/19/c2smcobwqaasv-q.jpg

Ekran camlarında yer alan sensör bölümlerinin, daha önce sızdırılan Galaxy S8 tasarımından farklı olması, Samsung’un cihaz üzerinde tasarımsal bazı değişiklikler yapmış olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Samsung’un yeni amiral gemisinde, Galaxy S7’ye çok daha fazla sensöre yer verecek olması, özellikle ve kullanım kolaylığı konusunda farklı çözümlerin kullanıcılara sunulacağı anlamına geliyor.

Görüntüyü sızdıran Twitter kullanıcısı ise fotoğrafları, Çin’de yer alan bir ekran koruyucusu üreticisinden temin ettiğini belirtiyor.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap