Mobil

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Yeni Görüntüleri Geldi

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın boyutlarını gösteren şematik görüntüleri geldi…

Samsung’un modellerini tanıtımı yaklaştıkça, sızıntıları gelmeye devam ediyor. de, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın boyutlarını gösteren şemaları sızdırıldı. Aşağıda göreceğiniz bu şemalar, Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin gerçek boyutlarını gösteriyor ve sızıntı kaynağının, telefonların fiziksel varlığını gören biri olduğu söyleniyor.

Şemalarda ekranların en-boy oranı yaklaşık 18.5:9 ve bu sayı, geçen hafta Evan Blass @evleaks kaynakları tarafından verilen aynı. Galaxy S8’in son zamanlarda sızdırılan görsellerinde bulunan yanı parmak izi tarayıcı bu şemada da . Parmak izi tarayıcının kameranın yan tarafında olması küçük elli kullanıcıların erişimi zor diye eleştirilmişti. Galaxy S7’de bulunan parmak izi tarayıcının elips şekli verilmiş bu butonun dokunmatik olduğu düşünülüyor.

Bununla birlikte, Galaxy S8 ve S8 Plus̵;ın en büyük sürprizi, en azından Samsung standartları için şaşırtıcı ekran-vücut oranı diyebiliriz. Ana Ekran düğmesi kaldırılarak üst ve alt çerçeveler inceldi ve S7 veya S7 Edge’e göre büyük ekran panelleri sığdırıldı. Kaynak, Galaxy S8 ve S8 Plus’ın sırasıyla 5.8 inç ve 6.2 inç kavisli ekran söylentilerini teyit etti ama Galaxy S7 Edge’e göre eğriliğin daha az olduğunu belirtti.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda yayınlanan şema görüntüleri inceleyebilirsiniz.

Galaxy S8 Plus

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap