İnternet

Teknicservis Yayına Başladı

Teknicservis.com Yeni Tanıtım videosunu yayınladı!

Her türlü teknik desteği gün boyu sunmaya hazır seçkin ekiplerimiz ile ihtiyaç anında size bir telefon kadar yakınız. Yayın hayatına başladığımız ilk günden bu yana giderek daha geniş kitlelere ulaşan teknicservis.com sitesi sizlere hak ettiğiniz kaliteli ve güvenilir servis hizmetini sunmak istiyor. Ülkemizde çalışma yapan Beyaz Eşya üreticileri, bir kalite standartına göre imalat yaparak insan daha yaşanır ve konforlu hale getirmek için elektronik ev ürünleri üretiyor. Aynı düzen ve ciddiyet ile teknik servis ekiplerini de eğiten şirketler, günlük hayatta karşınıza çıkacak her çeşit ürün arızasını kısa bir süre içinde gidermek istiyor. Ülkemizde uzun yıllar boyunca ergonomik ev ürünleri tasarlayarak bu alanda öncü şirketlerden biri olan Arçelik, ülkemiz genelinde güvenilir bir servis ağına sahiptir. Özellikle Arçelik Servisleri en zorlu arızaların bile üstesinden gelecek bilgi birikimine sahip usta elemanlardan oluşuyor. Servisimiz ile iletişime geçerek Arçelik ürün arızaları hakkında destek isteyebilirsiniz.

https://www.teknicservis.com/wp-content/uploads/2018/08/teknicservis-com.png

Deneyimli servis kadrolarına sahip olan Arçelik şirketi, her kullanıcı için eşit ve garantili bir servis hizmeti sunmak istiyor. Bu konuda yaptığı çalışmalar ile Türkiye’nin her bölgesinde yetkili teknik kadrolarını oluşturan şirket, müşteri memnuniyetini en üstte tutmak için bu ekiplere güveniyor. Genellikle elektronik ev ürünlerinde meydana gelen arıza çeşitleri incelendiği zaman akımında oluşan dengesiz voltaj dağılımının bu konuda bir rolü olduğunu görüyoruz. Her arıza ile baş edecek sahip alan Bosch Servisleri, oluşan arızayı kısa sürede tamir ederek bozuk ürünü size ilk günkü sağlam haliyle teslim ediyor. Uzman servis elemanlarından oluşan servisimize bozuk Arçelik ürünlerini gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Sağlam ve kullanışlı elektronik ev ürünleri ile sadece yurt içinde değil yurt da başarılı bir satış performansı sergileyen Beko şirketi, üretimini yaptığı ergonomik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerine belli bir garanti süresi sunuyor. Bu süre içinde yaşayacağınız her türlü teknik arıza için titiz işçilik ve garantili onarım hizmet sunan Beko Yetkili Servisleri ile görüşmenizi öneriyoruz. Arızalı ürün parçalarını Beko şirketi tarafından üretilen orijinal yedek malzemeler ile değişen servisimiz her onarım için ekstra garanti vermektedir.

 

 

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap