İnternet

Turkcell Aboneleri Metroda da İnternete Bağlanabilecek

Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre Turkcell aboneleri artık İstanbul metrosunda da Fizy, BİP, TV+ gibi Turkcell servislerini kullanabilecekler.

Gün içinde yüz binlerce kişi işe, okula ya da herhangi bir yere gitmek için taşımacılığını kullanıyor. , hızlı trafikten bağımsız olduğu için sevilen bir ulaşım aracı olsa da mobil internetin kullanılamaması pek çok vatandaşı rahatsız ediyor.

’den Önemli Gelişme: 'in İzmir Veri Merkezi Bugün Hizmete Sunuldu

Turkcell Genel Müdürü olan Kaan Terzioğlu, Turkcell kullanıcılarının İstanbul metrosundaki yolculukları sırasında Turkcell’in LTE altyapısı sayesinde Turkcell servislerden faydalanmaya devam edebileceklerini söyledi.

Açıklamaya göre Turkcell kullanıcıları İstanbul metrosunda Fizy üzerinden çevrimiçi müzik dinlemeye, TV+ üzerinden yayınları seyretmeye, Dergilik üzerinden dergi ve gazeteleri okumaya, ayrıca BİP üzerinden de arkadaşları ile mesajlaşmaya devam edebilecekler.

Turkcell'in Başarılı Rehber Uygulaması UpCall, Dikkat Çekici Yeniliklerle Geliyor

Turkcell servislerinden faydalanılabilecek LTE şebekesi metro hattında çoktan etkinleştirildi. Turkcell servisleri dışında standart mobil internet hizmetinin kullanılıp kullanılamayacağı konusunda ise Turkcell ya da diğer operatörlerden bir açıklama yapılmadı.

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap