Teknoloji

Turkcell Restoranlarda Ücretsiz Kablosuz Şarj Hizmeti Sunmaya Başlıyor

Turkcell Şipşarj isimli şarj istasyonu sayesinde artık kullanıcılar anlaşmalı restoranlarda priz aramadan telefonlarını kablosuz ya da kablolu bir şekilde şarj edebilecek…

Ülkemizin önde telekom operatörlerinden biri olan , dünyanın büyük şarj üreticilerinden Fluxport gerçekleştirdiği iş ortaklığıyla birlikte sultangazi evden eve nakliyat Turkcell Şipşarj isimli hizmetini duyurdu. Turkcell Şipşarj ile birlikte artık anlaşmalı restoranlarda müşteriler priz aramak yerine bu şarj istasyonlarını kullanarak kolaylıkla cihazlarını şarj edebilecekler.

ŞARJ OLDUKÇA GÜÇLÜ OLACAK

Aslında kablosuz bir powerbank mantığıyla çalışan Turkcell Şipşarjların her biri 0.000mAh kapasiteli olacak. Kablosuz şarj özelliği olan telefonlar Fut Yönetimi Turkcell Şipşarj sayesinde kablosuz olarak şarj edilirken kullanıcılar dilerlerse USB bağlantılarından da telefonlarını şarj edebilecekler.

Şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki anlaşmalı Midpoint ve Welldone restoranlarında olacak olan bu hizmetin yakın zamanda daha fazla restoranda küçükçekmece araç kiralama verilmesi bekleniyor. Böylelikle bu hizmetle birlikte birçok restoranlarda priz arama ve yanında sürekli şarj taşıma derdi bir anlamda son bulmuş olacak.

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap