İnternet

YouTube TV'ye Starz'a Ait 14 Yeni Kanal Eklendi

Youtube’un yaklaşık 2 senedir kullanımda olan Youtube TV platformuna, Amerika’nın en büyük kanallar zincirinden Starz’ın 14 yeni kanalı eklendi.

Youtube, çevrimiçi televizyon dünyasına adım atalı neredeyse iki sene oldu. Her ne kadar platform henüz beklendiği kadar yüksek bir performans sağlayamamış olsa da aslında oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak platformun ülkemizde hala kullanım dışı olduğunu da söylemekte fayda var. 

'nin dünya genelinde kullanıma sunulmamasının sebebi ise aslında hala geliştirilme aşamasında olması. Son olarak ise Amerika'nın en büyük medya şirketlerinden biri ve 14 yeni kanalı 'ye eklendi. , Encore ve  Encore Westerns'inde arasında bulunduğu kanallar artık Youtube TV üzerinden izlenebilecek.

Youtube Music, Aile Paketi Planı da Duyurarak 12 Ülkeye Daha Geliyor!

“American Gods”, “Sweetbitter”, “Black Sails” gibi son dönemde oldukça popüler hale gelmiş pek çok dizinin de yayınlandığı bu kanallar, 9 dolarlık bir ek ücret karşılığında premium kanallar arasında sunulacak.

YouTube TV, şu an ABD'de 40 dolarlık bir abonelik ücreti karşılığında kullanılıyor ve tek hesaba 6 kişiye kadar kullanım hakkı sunuluyor. Dolar üzerinden değerlendirirsek, ücret neredeyse 200 liraya denk geliyor. Neyse ki Youtube TV, dünya genelinde sunulduğunda, ücretin değişiklik göstereceğini belirtmiş. Yine de 40 doların ABD'de Netflix'e 9 dolar veren kullanıcılar için bile fazla olduğunu söylemek mümkün.

Oylarınızı Sosyal Medya\'da Paylaşın


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER
  • Harika
  • Çok Güzel
  • İyi
  • İdare Eder
  • Kötü
  • Berbat

Yorumlar

yorumlar

Yorum Yap